پرینت

موفقیت اعضای انجمن فولاد آذرباجان در انتخابات انجمن نوردکاران فولادی ایران

. ارسال شده در اخبار

 با برگزاری انتخابات نخستین مجمع موسسین انجمن نوردکاران فولادی ایران و انجام رای گیری، اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.
در این جلسه که با بررسی و تصویب اساسنامه انجمن همراه بود، با برگزاری انتخابات و شمارش آرا اعضای هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.
سید احمد رضوی نیک با ۳۶ رای به عنوان نفر اول، مصطفی عبدالهی با ۳۳ رای نفر دوم، کریم رحیمی با ۳۳ رای نفر سوم، کریم سلیمی با ۳۰ رای نفر چهارم، سید علی محمد ابویی مهریزی با ۲۸ رای نفر پنجم، احمد خوروش با ۲۶ رای نفر ششم و امید اسماعیل ظفر با ۲۳ رای نفر هفتم، به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن نورد کاران فولاد ایران انتخاب شدند.
همچنین احمد امینی فر با ۱۸ رای به‌عنوان علی البدل اول و محمد عبدی با ۱۴ رای به عنوان علی البدل دوم هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند.
در این انتخابات مجید سعیدیان با ۱۹ رای به عنوان بازرس اصلی و غلامرضا سروی با ۱۸ رأی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
 آقایان رحیمی و سروی اعضای هیئت مدیره انجمن فولاد آذربایجان که در انتخابات هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران به عنوان عضو هیئت مدیره و بازرس انتخاب شدند، امیدواریم حضور این عزیزان در انجمن نوردکاران فولاد ایران برای صنعت فولاد کشور و استان آذربایجان شرقی نوید بخش گشایش فصل جدیدی باشد.

WhatsApp_Image_2020-10-14_at_3.14.12_PM.jpeg

 WhatsApp_Image_2020-10-14_at_3.14.12_PM_1.jpeg
همچنین جناب آقای امید اسمعیل ظفر مدیریت محترم شرکت فولاد ظفر بناب و عضو محترم انجمن فولاد آذربایجان که در انتخابات هیئت مدیره انجمن نوردکاران فولادی ایران به عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب شدند.

WhatsApp_Image_2020-10-14_at_3.14.13_PM.jpeg

وضعیت صنعت فولاد آذربایجان شرقی

  • آذربایجان شرقی در بخش فولاد از نظر سرمایه گذاری شرکت های خصوصی در رتبه نخست قرار دارد در همینصوص ۵۰ هزار میلیارد ریال توسط بخش های مختلف در سطح استان سرمایه گذاری شده که این اقدام اقتصادی و تولیدی می توانند زمینه های اشتغال را برای پنچ هزار نفر از کارجویان منطقه را فراهم کنند.
 
  • آذربایجان شرقی بعد از اصفهان و خوزستان رتبه سوم در تولید فولاد کشور را دارد و ۸۵ درصد این تولیدات نیز توسط بخش خصوصی صورت می گیرد.
 
  • تا کنون برای توسعه و تاسیس مراکز تولید فولاد در استان ۷۰ مجوز صادر شده که در صورت ثمربخش بودن و به نتیجه رسیدن تمام این مجوزها، تولید فولاد آذربایجان شرقی از شش میلیون تن به ۲۱ میلیون تن افزایش خواهد یافت.