پرینت

انجمن نوردکاران فولادی ایران رسما آغاز به کار کرد.

. ارسال شده در اخبار

انجمن نوردکاران فولادی ایران رسما آغاز به کار کرد.
نخستین مجمع موسسین انجمن نورد کاران فولادی ایران روز چهارشنبه مورخ 99/04/11 با حضور اغلب نوردکاران در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد.
با دریافت مجوز از هیات نظارت راهبردی تشکل های اتاق بازرگانی ایران مبنی بر تاسیس و ثبت “انجمن نورد کاران فولادی ایران” ، نخستین مجمع این انجمن امروز در محل اتاق بازرگانی ایران تشکیل شد.
این نخستین جلسه مجمع انجمن نورد کاران فولادی ایران است که در آن اساسنامه انجمن مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
همچنین، انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسان و تعیین ورودی و حق عضویت و انتخاب روزنامه رسمی از دیگر مواردی بود که در نخستین جلسه نوردکاران مطرح و تصمیم گیری شد.


WhatsApp_Image_2020-10-14_at_3.14.11_PM_1.jpeg


WhatsApp_Image_2020-10-14_at_3.14.10_PM.jpeg

WhatsApp_Image_2020-10-14_at_3.14.11_PM.jpeg

هم چنین با برگزاری انتخابات نخستین مجمع موسسین انجمن نوردکاران فولادی ایران و انجام رای گیری، اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.
در این جلسه که با بررسی و تصویب اساسنامه انجمن همراه بود، با برگزاری انتخابات و شمارش آرا اعضای هیئت مدیره این انجمن مشخص شدند.
سید احمد رضوی نیک با ۳۶ رای به عنوان نفر اول، مصطفی عبدالهی با ۳۳ رای نفر دوم، کریم رحیمی با ۳۳ رای نفر سوم، کریم سلیمی با ۳۰ رای نفر چهارم، سید علی محمد ابویی مهریزی با ۲۸ رای نفر پنجم، احمد خوروش با ۲۶ رای نفر ششم و امید اسماعیل ظفر با ۲۳ رای نفر هفتم، به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انجمن نورد کاران فولاد ایران انتخاب شدند.
همچنین احمد امینی فر با ۱۸ رای به‌عنوان علی البدل اول و محمد عبدی با ۱۴ رای به عنوان علی البدل دوم هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند.
در این انتخابات مجید سعیدیان با ۱۹ رای به عنوان بازرس اصلی و غلامرضا سروی با ۱۸ رأی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
در حال حاضر این انجمن ۵۲ عضو داشته و محدودیتی برای گرفتن عضو ندارد و همه نورد کاران می توانند در این انجمن عضو شوند .
گفتنی است نخستین جلسه مجمع این انجمن با حضور ۳۸ عضو برگزار شد.


وضعیت صنعت فولاد آذربایجان شرقی

  • آذربایجان شرقی در بخش فولاد از نظر سرمایه گذاری شرکت های خصوصی در رتبه نخست قرار دارد در همینصوص ۵۰ هزار میلیارد ریال توسط بخش های مختلف در سطح استان سرمایه گذاری شده که این اقدام اقتصادی و تولیدی می توانند زمینه های اشتغال را برای پنچ هزار نفر از کارجویان منطقه را فراهم کنند.
 
  • آذربایجان شرقی بعد از اصفهان و خوزستان رتبه سوم در تولید فولاد کشور را دارد و ۸۵ درصد این تولیدات نیز توسط بخش خصوصی صورت می گیرد.
 
  • تا کنون برای توسعه و تاسیس مراکز تولید فولاد در استان ۷۰ مجوز صادر شده که در صورت ثمربخش بودن و به نتیجه رسیدن تمام این مجوزها، تولید فولاد آذربایجان شرقی از شش میلیون تن به ۲۱ میلیون تن افزایش خواهد یافت.