[widgetkit id=71]
Print

رئیس هیئت مدیره انجمن فولاد ، به عنوان عضو هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان

on . Posted in مطبوعات

رئیس هیئت مدیره انجمن فولاد ، به عنوان عضو هیئت مدیره کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان انتخاب شد...

2


در مجمع عمومی موسس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان تحقق یافت...

با گذشت نزدیک به 2 سال از تعلیق کانون قبلی انجمن های صنفی کارفرمایی استان ، در پی تلاش ها و پی گیری های مستمر دبیرخانه انجمن صنفی فولاد و برخی از انجمن های فعال دیگر استان و حمایت مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان ، اولین مجمع عمومی موسس کانون فوق با دستور تصویب اساسنامه و انتخاب هیئت مدیره در تاریخ 93/04/24 در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون و با حضور 38 تن از نمایندگان انجمن های صنفی استان و مدیر کل محترم این اداره و درکمال نظم و رعایت موارد قانونی برگزار و اعضای هیئت مدیره کانون در 2 حوزه صنعت و خدمات با رای مخفی حاضرین به شرح ذیل انتخاب گردیدند ...

حوزه صنعت :
1-    حسین رسولی از انجمن صنفی فولاد
2-    امیر نراقی از انجمن تولیدکنندگان مبل
3-    محمدرضا باقری از انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی
4-    جواد خدایی از انجمن صنفی ماشین سازان و قطعات خودرو
5-    جمشید برزگر از انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان
6-    احمد خادم از انجمن کفش( بازرس اصلی )

حوزه خدمات :
1-    بابک هاشمی پور از انجمن کاریابی های غیر دولتی
2-    فرزانه وار از انجمن پیمانکاران عمرانی
3-    غلامحسین فتحی از انجمن آموزشگاه های آزاد استان
4-    تقی قیصری از انجمن خدمات مهندسی
5-    هرمز صدیقی از انجمن نمایندگی شرکت های بیمه ( بازرس اصلی )
Print

مصاحبه آقای محجّل امامی (عضو هیئت مدیره) در روزنامه همشهری

on . Posted in مطبوعات

 سوال 1- شما عضو هیات مدیره انجمن صنفی صنایع فولاد استان هستید ، مهم ترین مشکلات واحدهای فعال در صنعت استان را در چه مواردی می بینید؟ راهکار اساسی برای برون رفت از این مشکلات چه مواردی می تواند باشد؟
در ابتدا باید بگویم این انجمن با عنوان کامل ((انجمن صنفی کارفرمایی تولید کنندگان  فولاد و صنایع وابسته استان آذربایجان شرقی )) به عنوان یک تشکل کارفرمایی در اوایل مهر امسال به ثبت رسیده و هدف اصلی آن تلاش در جهت حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی صنعتگران فعال در صنعت فولاد و صنایع وابسته به آن و مهمتر از همه یک کانون مشاوره برای سرمایه گذاران جدید درزمینه فولاد میباشد ، که درحال سازماندهی و معرفی خود میباشد ...

Print

ضرورت وجود تشکل صنفی کارفرمایی صنعت فولاد استان (مقاله)

on . Posted in مطبوعات

امروزه صنعت فولاد دارای نقش بسیار اساسی در توسعه یافتگی است به طوری که می توان گفت پیشرفت و توسعه در بخش فولاد و آهن یکی از معیارها و شاخص های صنعتی شدن و توسعه یافتگی است .
طبق آمارهای جهانی در زمان حاضر حدود 70 کشور به تولید انبوه محصولات فولادی مبادرت کرده‌اند که ایران جایگاه پانزدهم تولید فولاد صنعتی را در جهان داراست ولی در تولید فولاد خام ، چین ، ایران و هند در صدر کشورهای جهان قرار گرفته اند...

وضعیت صنعت فولاد آذربایجان شرقی

  • آذربایجان شرقی در بخش فولاد از نظر سرمایه گذاری شرکت های خصوصی در رتبه نخست قرار دارد در همینصوص ۵۰ هزار میلیارد ریال توسط بخش های مختلف در سطح استان سرمایه گذاری شده که این اقدام اقتصادی و تولیدی می توانند زمینه های اشتغال را برای پنچ هزار نفر از کارجویان منطقه را فراهم کنند.
 
  • آذربایجان شرقی بعد از اصفهان و خوزستان رتبه سوم در تولید فولاد کشور را دارد و ۸۵ درصد این تولیدات نیز توسط بخش خصوصی صورت می گیرد.
 
  • تا کنون برای توسعه و تاسیس مراکز تولید فولاد در استان ۷۰ مجوز صادر شده که در صورت ثمربخش بودن و به نتیجه رسیدن تمام این مجوزها، تولید فولاد آذربایجان شرقی از شش میلیون تن به ۲۱ میلیون تن افزایش خواهد یافت.