پرینت

بوسیله دستبند Sgnl فقط با انگشتتان به تماس ها پاسخ بدهید

. ارسال شده در تاره های تکنولوژی

11
آیا حین حرف زدن از چسباندن تلفن همراه به گوشتان خسته شده اید؟ خب، ایرفون ها در کنار هدفون ها و هندزفری ها هستند. اما اتصال سیم آن ها به منظور ایجاد و برقراری تماس دست و پاگیر است. با این حال، هندزفری های بلوتوث بی سیم هم هستند اما باید هزینه زیادی را برای خرید آن ها متحمل شوید. اما چرا باید این همه وقت و هزینه اضافه صرف کنید؟
یک خبر خوب! Sgnl یک بند است که به شما اجازه نگه داری تلفن همراهتان را در جیبتان داده و فقط برای پاسخ به یک تماس تلفنی کافیست دستتان را بالا ببرید! این بند به میکروفون مجهز می باشد. و شما باید به منظور انتقال و قطع صدا و هشدارهای بکگراند انگشتتان را کنار گوشتان ببرید و نگه دارید.

پوشیدن این دستبند کار دشواری نیست. و جایگزین کردن آن به عنوان ساعت اصلا دور از تصور نیست. چرا که سادگی امورتان تنها با استفاده از یک انگشت بیشتر از هرچیز دیگری می ارزد.

پروژه دستبند Sgnl از آزمایشگاه Innomdle Lab آمده و بوسیله سامسونگ راه اندازی شده است. کمپین Kickstarter فقط ۳۰ واحد از این دستبندها را به منظور رسیدن به هدف ارائه و عرضه کرده است. و این تنها یک ایده نیست. واقعا کار می کند. هر کدام از این دستبندهای شگفت انگیز به قیمت ۱۳۹ دلار به فروش می رسند.
شاید تصور کنید این گجت یک گجت ضروری نیست اما با این حال نمی توانید جذابیت آن ها را هم انکار کنید!

وضعیت صنعت فولاد آذربایجان شرقی

  • آذربایجان شرقی در بخش فولاد از نظر سرمایه گذاری شرکت های خصوصی در رتبه نخست قرار دارد در همینصوص ۵۰ هزار میلیارد ریال توسط بخش های مختلف در سطح استان سرمایه گذاری شده که این اقدام اقتصادی و تولیدی می توانند زمینه های اشتغال را برای پنچ هزار نفر از کارجویان منطقه را فراهم کنند.
 
  • آذربایجان شرقی بعد از اصفهان و خوزستان رتبه سوم در تولید فولاد کشور را دارد و ۸۵ درصد این تولیدات نیز توسط بخش خصوصی صورت می گیرد.
 
  • تا کنون برای توسعه و تاسیس مراکز تولید فولاد در استان ۷۰ مجوز صادر شده که در صورت ثمربخش بودن و به نتیجه رسیدن تمام این مجوزها، تولید فولاد آذربایجان شرقی از شش میلیون تن به ۲۱ میلیون تن افزایش خواهد یافت.