پرینت

هدفون Monster رونمایی شده در CES 2017 را دست کم نگیرید

. ارسال شده در تاره های تکنولوژی

پس از آنکه ایرپادهای اپل راه اندازی شدند ما به یک بخش انبوه پذیرفته شده توسط بازار هدفون بیسیم روانه شدیم. اگرچه این روانه شدن اجتناب ناپذیر بود. اما به دنبال آن هدفون های بیسیم دیگری ارائه شدند که همانند Monster بیش از حد انتظار درخشان تر از ایرپادها هستند.

رئیس Noel Lee در جریان CES 2017 از هدفون بیسیم Monster و تکنولوژی جدید AirLink پرده برداری کرد. AirLink شامل دو سری از هدفون های در راه عرضه می باشد: Element و iSport.
با تکنولوژی جدید AirLink هدفون Monster قادر است یک اتصال پنهان را با طول صفر پوشش دهد. و این قابلیت بدلیل آنتن Y شکل درون هدفون ها می باشد.

عمر باتری این هدفون ها درست مانند ایرپادهای اپل در نوع خودشان بهترین نیستند اما محدوده آن ها در ۲.۵ ساعت می باشد. این درحالیست که نحوه شارژ شدنشان درست مانند دیگر رقیبان با یک کیس است. Monster در زمینه شارژ باتری ادعا کرده است احتمال دارد پیش از آنکه ۲۱ ساعت از طریق اتصال به موبایل این هدفون ها را استفاده کردید نیاز به شارژ مجدد باتری در جعبه دارید.

شاید از نظر دیزاین این بار Monster هیچ طرح شگفت انگیزی ارائه نداده باشد. در واقع هرچه باشد این هدفون ها همان تصویر آشنای هدفون “اشک الماس” در سال ۲۰۱۳ را برایتان تداعی خواهد کرد.
Elementها با دیزاین منحصر به فردشان یک ذهنیت از جواهرات ایجاد کرده و با یک الماس بدل در مرکز هدفون ها به درخشش بیش از پیششان کمک کرده اند.

هدفون Monster بیشتر از آنکه به منظور مد استفاده شود به خاطر کیفیت صدای بالاتر از حد معمول دیگر هدفون ها گذاشته می شود. آن ها جدا از تمام قابلیت های فوق العاده ای که دارند با پوشش ضدعرق باعث استفاده و به کارگیری آسان تر شده اند.
Elementها برای نخستین بار با قیمت ۳۰۰ دلار در ماه آپریل به فروش خواهند رسید. و این در حالیست که هنوز قیمت و تاریخ انتشار iSportها مشخص نیست.

وضعیت صنعت فولاد آذربایجان شرقی

  • آذربایجان شرقی در بخش فولاد از نظر سرمایه گذاری شرکت های خصوصی در رتبه نخست قرار دارد در همینصوص ۵۰ هزار میلیارد ریال توسط بخش های مختلف در سطح استان سرمایه گذاری شده که این اقدام اقتصادی و تولیدی می توانند زمینه های اشتغال را برای پنچ هزار نفر از کارجویان منطقه را فراهم کنند.
 
  • آذربایجان شرقی بعد از اصفهان و خوزستان رتبه سوم در تولید فولاد کشور را دارد و ۸۵ درصد این تولیدات نیز توسط بخش خصوصی صورت می گیرد.
 
  • تا کنون برای توسعه و تاسیس مراکز تولید فولاد در استان ۷۰ مجوز صادر شده که در صورت ثمربخش بودن و به نتیجه رسیدن تمام این مجوزها، تولید فولاد آذربایجان شرقی از شش میلیون تن به ۲۱ میلیون تن افزایش خواهد یافت.